Hoşgeldiniz  

Sarıgül bu defa kendi korumasını tartakladı

Editör | 15 Mart 2014 | Siyaset A- A+

Sarıgül bu defa kendi korumasını tartakladı

Pendik’te esnaf ziyareti sırasında kalabalığın arasında kalan koruma bir anda Sarıgül’ün sert müdahalesiyle karşılaşınca ne yapacağını şaşırdı.

Geçtiğimiz günlerde Trabzon günleri etkinliğine katılan ve burada bir vatandaşa yumruk aran CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Adayı Mustafa Sarıgül, yine benzer görüntüler sergilerken yakalandı. Ama bu defa mağdur kendi koruması oldu. Görüntülerde kalabalık arasında kalan koruma, Sarıgül’ün önünden çekilemeyince Sarıgül kendisine bir anda “Çekilsene önümden” diye bağırıp korumasının göğsünü yumrukluyor.

TRABZON GÜNLERİ’NDE DE VATANDAŞI YUMRUKLAMIŞTI

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Feshane’de gerçekleştirilen Trabzon Günleri’ne katıldı.

Sarıgül, AK Parti’yi ve Başbakanı kinayeli eleştirince salonda bulunan dinleyiciler tarafından sözü kesilerek protesto edildi.

Salonda “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları atılırken, Sarıgül’ün konuşmaları ‘yuh’ sesleriyle duyulmaz oldu. Sarıgül konuşmasını yarıda kesip kürsüden inmek zorunda kaldı. Sarıgül sahneden çıkış kapısına doğru ilerlerken protesto eden vatandaşa tepkisi sert oldu.

Başbakan’ı eleştirdiği için protesto edilen Sarıgül salondan çıkarken orada bulunun bir vatandaşa vurma anı kameralarca kaydedildi. . Ayrıca Sarıgül’ün moralinin bozukluğu da objektifle yansıdı.

Kaynak: haber7.com

6664 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

web tasarımı

© 2017 HaberMatik V2 ~ Site içeriği örnek olarak hazırlanmıştır, sitede yer alan logoların telif hakları kendi markalarına aittir.
HaberMatik, Marka Tescili ve 5846 sayılı "Fikir ve Sanat. Eserleri Kanunu" ile korunmaktadır.
Tasarım ve kodlar tescillidir, izinsiz kullananlar telif haklarından doğan bedeli peşinen ödemeyi kabuletmiş sayılır.
Reklamı Gizle
  Ayarları Gizle  
Haber Yazılımı

 Tasarım Rengi: