mobil haber uygulaması
Türkçe Konuş
haber oku

Aziz Başkan Hastanede

Editör ~ 05 Temmuz 2011 ~ Spor, Tüm Manşetler ~ 1535 Kez Görüntülendi. A- A+

Futbol dünyasını deprem gibi sarsan şike operasyonunda gözaltına alınan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, tekrar Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yıldırım, sabah saatlerinde rahatsızlanması üzerine Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmış buradaki tetkiklerin ardından yeniden emniyete geri getirilmişti.

Şeker ve tansiyon problemi olan Yıldırım için Emniyet’e ambulans getirildiği ve doktorların burada da müdahalede bulunduğu bildirildi.

Aziz Yıldırım, Haseki’deki İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü bölümünde özel bir odaya alındı. Alınan bilgiye göre Yıldırım, emniyete getirilen doktor tarafından yapılan muayenesinde ‘kapalı alanda kalamaz’ raporu verildi. bunun üzerine Yıldırım akşam saat 19.30 sıralarında İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Servisine getirildi. Yıldırım, burada kendisi için hazırlatılan özel odada ifadesinin alınabileceği öğrenildi.

Öte yandan Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Özdemir ile bazı Fenerbahçeli yöneticiler de hastaneye gelerek Yıldırım’ı yanlız bırakmadı.


Etiketler: , ,

habere yorum yapın

“Aziz Başkan Hastanede” için 1 yorum

  1. Ahmet dedi ki:

    Türk futbolunu ne hale getirdiler. Umarım ölümü dört duvar arasında birilerine muhtaç şekilde gerçekleşir.

Yorum yapın: